Titles you rated
Taigan no Kaji: Kore ga, Watashi no Ikiru Michi!Rated ★ 4.5
Diary of a Surgical Resident: MadokaRated ★ 4.5
Perfect WomanRated ★ 4.5
Sora wataru kyoshitsuRated ★ 4.5
Light of My LionRated ★ 3.0- Tora ni TsubasaRated ★ 5.0
- Unmet: Aru Nogekai no NikkiRated ★ 5.0
Tokyo Salad BowlRated ★ 5.0
Houkago KarteRated ★ 4.0
SanzenmanRated ★ 3.5- GEEKSRated ★ 3.0
Goodbye Maestro: Father and My AppassionatoRated ★ 4.0- PICU: Pediatric Intensive Care Unit SP 2024Rated ★ 3.5
When Spring ComesRated ★ 4.5
Ripe for the PickingRated ★ 3.5
Extremely Inappropriate!Rated ★ 4.0
OokuRated ★ 4.0
The Gift of Your HeartRated ★ 4.0
My Favorite FlowerRated ★ 5.0
Worry Not, She's the BossRated ★ 4.0