Titles you rated
Slow Horses Season 1Rated ★ 4.0
Your Lie in AprilRated ★ 3.5
ChihayafuruRated ★ 3.0
HIP - High Intellectual Potential Season 1Rated ★ 3.5
ElementaryRated ★ 3.5
Tari TariRated ★ 3.0
The Art of SarahRated ★ 3.5- Sound! Euphonium Season 1Rated ★ 4.5
- Sound! EuphoniumRated ★ 4.5
Sound! Euphonium 3Rated ★ 5.0
Trigger PointRated ★ 4.0
UnbelievableRated ★ 4.0
The Night OfRated ★ 4.5- Thunderbirds Are Go!Rated ★ 2.5
FaudaRated ★ 3.5
High WaterRated ★ 4.0
HeweliuszRated ★ 4.5
Mare of EasttownRated ★ 4.5
Olive KitteridgeRated ★ 4.5
True Detective: Night CountryRated ★ 4.0