Series
Ratings
97- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
Owning ManhattanRated ★ 3.5
Better Call SaulRated ★ 3.5
BootsRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5- 다큐프라임 - 도시예찬Rated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 3.5
Baby ReindeerRated ★ 4.0
One DayRated ★ 3.0
Beef Season 1Rated ★ 3.5
Jeen-yuhs: A Kanye TrilogyRated ★ 4.5
Sex EducationRated ★ 3.5
Sex and the City Season 4Rated ★ 3.5
Normal PeopleRated ★ 3.5
The StaircaseRated ★ 3.5
The Last DanceRated ★ 4.0