Movies
Ratings
912
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
UnderworldRated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 3.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5
ArmageddonRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
There Will Be BloodRated ★ 3.5
Start-UpRated ★ 4.0
1917Rated ★ 4.0
GreenlandRated ★ 3.5
GretaRated ★ 3.5
The Day I Died: Unclosed CaseRated ★ 4.5
PassengersRated ★ 3.5
InnocenceRated ★ 3.5
The VillagersRated ★ 3.5
Door LockRated ★ 3.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
ConfessionRated ★ 3.0
MoanaRated ★ 4.0- The First Slam Dunk Court Side in TheaterRated ★ 5.0