Titles you rated
We Live In TimeRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 4.0
BakudanRated ★ 3.0
HamnetRated ★ 5.0- HumintRated ★ 3.5
The FabelmansRated ★ 4.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.0
Once We Were UsRated ★ 2.5
The Lovers on the BridgeRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.5
The Perfect DateRated ★ 1.5
The Kissing BoothRated ★ 2.0
The NunRated ★ 2.5
Annabelle Comes HomeRated ★ 2.5
Annabelle: CreationRated ★ 1.5
The Conjuring 2Rated ★ 3.0
The ConjuringRated ★ 3.5
AnnabelleRated ★ 3.0
Happy Death DayRated ★ 2.0