Series
Ratings
32
Mob Psycho 100 Ⅲ Season 3Rated ★ 4.0
Mob Psycho 100 II: The First Spirits and Such Company Trip ~A Journey that Mends the Heart and Heals the Soul~Rated ★ 2.5
Mob Psycho 100 IIRated ★ 3.5- Mob Psycho 100Rated ★ 2.5
Mob Psycho 100Rated ★ 3.0- CharlotteRated ★ 2.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 3.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 2.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 2.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 3.5
Hello, FranceskaRated ★ 3.0
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 2.5- Kiko-chan's SmileRated ★ 3.0
Digimon AdventureRated ★ 4.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 2.5
Dear My FriendsRated ★ 4.5