Movies
Ratings
169
ParasiteRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 4.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.5
Initiation LoveRated ★ 2.0
Blue ValentineRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 4.0
Take This WaltzRated ★ 1.0
The MercilessRated ★ 4.0
The Battleship IslandRated ★ 3.0
God's Not Dead: A Light in DarknessRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 4.0
Save the Green Planet!Rated ★ 2.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Infinite Challenge - Muhan CompanyRated ★ 2.0
Barefoot GibongRated ★ 2.0