Movies
Ratings
284
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 2.5
Beau Is AfraidRated ★ 2.5
Beastie BoysRated ★ 0.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Another RoundRated ★ 3.5
All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 1.5
Killers of the Flower MoonRated ★ 3.0
Old HenryRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.5
The HolidayRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 3.5
The VillageRated ★ 3.0
The IrishmanRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.0
St. VincentRated ★ 3.0
Gran TorinoRated ★ 3.5