Movies
Ratings
755
Drive My CarRated ★ 4.0
Mid90sRated ★ 3.0
Memories of MurderRated ★ 3.5
Bring It OnRated ★ 3.0
Some Like It HotRated ★ 3.5
One Fine Spring DayRated ★ 4.0
Project Hail MaryRated ★ 4.5
MoonRated ★ 3.5
The Umbrellas of CherbourgRated ★ 3.0
Call Me ChihiroRated ★ 2.5
Your Name Engraved HereinRated ★ 3.0
Perfect DaysRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 3.0
When Morning Comes, I Feel EmptyRated ★ 3.0
Double JeopardyRated ★ 3.0
Train DreamsRated ★ 3.5
BabygirlRated ★ 2.0
Rohan at the LouvreRated ★ 3.0
Pretty WomanRated ★ 4.0
Into the WildRated ★ 3.5