Series
Ratings
166
Tokyo MER: Mobile Emergency RoomRated ★ 5.0
Today's WebtoonRated ★ 3.5
EncounterRated ★ 4.0
Yumi's Cells Season 2Rated ★ 5.0- Emergency Interrogation RoomRated ★ 4.0
- The Masked Singer Japan Season 2Rated ★ 3.0
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 4.5
Ya Boi Kongming!Rated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
Odd TaxiRated ★ 4.0- The Masked Singer Japan Season 1Rated ★ 3.5
Ranking of KingsRated ★ 5.0
Ride on TimeRated ★ 4.0
Touch Your HeartRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 5.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 5.0
HealerRated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 4.0
Kaguya-sama: Love is WarRated ★ 5.0