Titles you rated
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 4.0
Drowning LoveRated ★ 2.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.5
The Usual SuspectsRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.0
TenetRated ★ 4.0
From Up on Poppy HillRated ★ 3.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
MementoRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
GravityRated ★ 4.0