Titles you rated
Hot SpotRated ★ 4.0
Severance Season 1Rated ★ 2.5- 블리치Rated ★ 4.5
Long VacationRated ★ 4.5
AdolescenceRated ★ 5.0
Odd TaxiRated ★ 3.5
Brush Up LifeRated ★ 3.5
Twin PeaksRated ★ 3.0- Lovely ComplexRated ★ 4.0
Normal PeopleRated ★ 3.0
Hare+GuuRated ★ 4.0
CrashingRated ★ 3.0
MirandaRated ★ 5.0- MirandaRated ★ 5.0
Kaiju No. 8Rated ★ 2.0
MashleRated ★ 2.5- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
The Bear Season 1Rated ★ 3.0
FleabagRated ★ 5.0