Titles you rated
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Chernobyl: AbyssRated ★ 5.0- The UglyRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
28 Years LaterRated ★ 3.5
Dead Dead Demon's Dededede Destruction Part 1Rated ★ 3.5
Dead Dead Demon's Dededede Destruction Part 2Rated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.0
A Normal FamilyRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 3.5
Look BackRated ★ 4.5
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.5