Movies
Ratings
235
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 4.0
A Rainy Day in New YorkRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.5
In the Mood for LoveRated ★ 3.5
Born to Be BlueRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 4.5
Get OutRated ★ 4.5
HelplessRated ★ 4.0
Toy Story 4Rated ★ 5.0
Don't Look UpRated ★ 4.5
Little ForestRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
Frozen IIRated ★ 5.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 5.0