Titles you rated
- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 5.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 5.0
Kiss Him, Not MeRated ★ 5.0
Wolf Girl & Black PrinceRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Kuroko's BasketballRated ★ 5.0
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Love Playlist Season 2Rated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
Personal TasteRated ★ 5.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 4.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.5
Tokyo Ghoul: reRated ★ 5.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 5.0