Series
Ratings
32
Bloodhounds Season 1Rated ★ 4.0
Bloodhounds Season 2Rated ★ 3.0
UnnaturalRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
My Father is StrangeRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
Hellbound Season 2Rated ★ 3.5- EXchange Season 3Rated ★ 2.5
EXchange Season 2Rated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.5
ResetRated ★ 3.5