Titles you rated
Look BackRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5- The UglyRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
The Ballad of Buster ScruggsRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
100 Yen LoveRated ★ 4.0
BladeRated ★ 3.5- Inside Men: The OriginalRated ★ 5.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 3.5
The FlashRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 5.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Blade Runner 2049Rated ★ 4.0