Movies
Ratings
1691
Project Hail MaryRated ★ 4.5
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 2.5
28 Years Later: The Bone TempleRated ★ 3.5
AnimaRated ★ 4.0
The SingersRated ★ 4.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0
KOKUHORated ★ 4.5
FrankensteinRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 2.5
SinnersRated ★ 4.5
28 Years LaterRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
A Normal FamilyRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 4.5
HereRated ★ 3.5
UprisingRated ★ 4.0
Close Your EyesRated ★ 4.5