Series
Ratings
304
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.5
Heartstopper Season 2Rated ★ 4.0
Rick and MortyRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Grand Maison TokyoRated ★ 3.5
HawkeyeRated ★ 3.0
Loki Season 1Rated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 4.0
What If...? Season 1Rated ★ 3.5
Cabinet of CuriositiesRated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
Our Beloved SummerRated ★ 3.5
The School Nurse FilesRated ★ 4.0
Pachinko Season 1Rated ★ 3.5
Heartstopper Season 1Rated ★ 4.0
The Sandman Season 1Rated ★ 3.5
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
My Unfamiliar FamilyRated ★ 4.0