Movies
Ratings
23
The Man from NowhereRated ★ 4.5
The UnjustRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 4.5
FriendRated ★ 3.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 5.0
The Yellow SeaRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
The Divine MoveRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5