Series
Ratings
24
ChernobylRated ★ 5.0
The SimpsonsRated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 4.0
LostRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 3.0- SkinsRated ★ 3.0
Modern FamilyRated ★ 4.5
Heart Signal Season 1Rated ★ 3.5
LostRated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.0
Adventure TimeRated ★ 3.5
StrangerRated ★ 3.0- Solitary Gourmet SPRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.5