Movies
Ratings
271
F1: The MovieRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 2.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
The Zone of InterestRated ★ 3.5
SicarioRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 3.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
DuneRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.0
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 2.0