Titles you rated
ParasiteRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Captain MarvelRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
FluRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 3.0
Deadpool 2Rated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.5
Be with YouRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 3.0
CocoRated ★ 4.0