Titles you rated
Battle of FatesRated ★ 3.5
Bridgerton Season 4Rated ★ 3.0
Can You Translate This Love?Rated ★ 3.0
The Hunting WivesRated ★ 3.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 3.5
PluribusRated ★ 4.5
The Umbrella AcademyRated ★ 2.5
Siren: Survive the IslandRated ★ 3.5
Badly In Love Season 1Rated ★ 2.5
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 2.0- EXchange Season 4Rated ★ 3.0
EXchange Season 2Rated ★ 2.0
Reply 1988Rated ★ 3.0
Better Call SaulRated ★ 3.0
Better Call SaulRated ★ 3.0
Everything NowRated ★ 3.0
Gilmore GirlsRated ★ 3.5
Emily in ParisRated ★ 2.5