Titles you rated
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Concerning My DaughterRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 4.5
How to Make Millions Before Grandma DiesRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
BrokerRated ★ 2.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 2.5
Dark NunsRated ★ 3.5
SuspiriaRated ★ 5.0
Inglourious BasterdsRated ★ 3.5- 배드룸Rated ★ 0.5
ExhumaRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.5
Indiana Jones and the Dial of DestinyRated ★ 4.0
Puss in Boots: The Last WishRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0