Series
Ratings
275
Bridgerton Season 4Rated ★ 2.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.5
Formula 1: Drive to Survive Season 7Rated ★ 3.5
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.0
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 3.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.5
Let's Go Karaoke!Rated ★ 3.0
The Apothecary Diaries Season 2Rated ★ 4.0
The Apothecary DiariesRated ★ 3.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0
Severance Season 1Rated ★ 4.0
Alice in BorderlandRated ★ 2.5
My Sibling's RomanceRated ★ 3.0- Good PartnerRated ★ 2.0
- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Formula 1: Drive to Survive Season 6Rated ★ 3.5