Movies
Ratings
42
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
The KingRated ★ 3.0
LucyRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 4.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 0.5
Begin AgainRated ★ 5.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
Tears of the SunRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.0
Will You Be ThereRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 5.0
School of RockRated ★ 4.5
The ThievesRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 5.0