Movies
Ratings
220
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 4.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.5
The PiperRated ★ 2.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
San AndreasRated ★ 1.5
Silent HillRated ★ 2.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.5
Alvin and the Chipmunks: The Road ChipRated ★ 3.0- Green DaysRated ★ 2.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
ChawRated ★ 2.0
Peter PanRated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Kill Your DarlingsRated ★ 2.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0- The Case of Hana & AliceRated ★ 1.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5