Movies
Ratings
88
JumperRated ★ 2.5
Hitman's Wife's BodyguardRated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 4.0
NobodyRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 3.5
Wrath of ManRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 5.0
The Drug KingRated ★ 0.5
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 5.0
Master and Commander: The Far Side of the WorldRated ★ 5.0
Full Metal JacketRated ★ 3.5
The Hurt LockerRated ★ 3.5
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0
Saving Private RyanRated ★ 1.5
Man on the EdgeRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 2.5
Iron ManRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 3.5
The Man from NowhereRated ★ 4.0