Titles you rated
The Super Mario Galaxy MovieRated ★ 2.0
Project Hail MaryRated ★ 3.5- HumintRated ★ 0.5
BallerinaRated ★ 1.0
SinnersRated ★ 1.5
Predator: BadlandsRated ★ 1.5
BugoniaRated ★ 1.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Jurassic World RebirthRated ★ 2.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 5.0
Yadang: The SnitchRated ★ 1.5
HereticRated ★ 2.5
Brave CitizenRated ★ 0.5
Moana 2Rated ★ 4.0
Don't Buy the SellerRated ★ 0.5
Gran TurismoRated ★ 2.5
May 18Rated ★ 2.0
Jurassic World: DominionRated ★ 1.5
Deadpool & WolverineRated ★ 2.0
Dune: Part TwoRated ★ 3.5