Series
Ratings
112
You and Everything ElseRated ★ 4.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 3.5
Sakamoto DaysRated ★ 3.0
Resident PlaybookRated ★ 3.0
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 3.5
EuphoriaRated ★ 3.0- Unknown SeoulRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Brush Up LifeRated ★ 4.0
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 3.5
Moving Season 1Rated ★ 4.0
The Umbrella Academy Season 4Rated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
High KickRated ★ 4.0
Parasyte: The GreyRated ★ 3.0
Mask GirlRated ★ 4.0
Shop of the LampRated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
PenguindrumRated ★ 4.0
Skip and LoaferRated ★ 3.5