Series
Ratings
70
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Dream ProductionsRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
My Hero Academia Season 5Rated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0