Titles you rated
KOKUHORated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 2.0
The Teachers' LoungeRated ★ 4.0
Starring Jerry As HimselfRated ★ 4.0
SmugglersRated ★ 3.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 3.5
MaggieRated ★ 3.5
Four Weddings and a FuneralRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 3.0
SolaceRated ★ 3.5
Next SoheeRated ★ 3.0
Nobody's HeroRated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 3.5
Promising Young WomanRated ★ 3.5
HuntRated ★ 4.0
Blue JasmineRated ★ 4.5
Top GunRated ★ 3.0