Series
Ratings
10
The ChaserRated ★ 4.5
Golden TimeRated ★ 4.5
City HunterRated ★ 3.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 1.0
GoblinRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 5Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0