Movies
Ratings
264
Star Trek: Into DarknessRated ★ 3.5
The Devil's AdvocateRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 3.5
Bagdad CafeRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 3.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
DreamgirlsRated ★ 3.0
The Man from EarthRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 3.5
The RockRated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 4.0
Before MidnightRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 3.0
TangledRated ★ 2.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 2.0
My Tutor FriendRated ★ 2.0
War of the ArrowsRated ★ 3.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 2.5