Series
Ratings
76
Six Flying DragonsRated ★ 4.5
StyleRated ★ 3.5- The Return of Hwang Geum BokRated ★ 3.5
Lights and ShadowsRated ★ 3.5- You Are My DestinyRated ★ 3.5
- Emperor of the SeaRated ★ 4.0
The Great WivesRated ★ 3.5
Dear HeavenRated ★ 4.0
SangdoRated ★ 3.5
Ad Genius Lee Tae-baekRated ★ 2.5
First Wives' ClubRated ★ 4.0
The King Dae JoyoungRated ★ 4.0
SpyRated ★ 3.0
Feast of the GodsRated ★ 3.0
Mom's Dead UpsetRated ★ 4.0
Two MothersRated ★ 4.0
Childless ComfortRated ★ 4.5
High KickRated ★ 4.0
The King's DoctorRated ★ 4.0
Smile AgainRated ★ 4.0