Series
Ratings
35
Killing EveRated ★ 4.5
Lovers in ParisRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0- Deux YeojaRated ★ 4.0
CitrusRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
High KickRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 0.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0