Movies
Ratings
1844
Peaky Blinders: The Immortal ManRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 4.5
Manhattan Murder MysteryRated ★ 4.0
BallerinaRated ★ 3.0- SABAKANRated ★ 3.5
Predator: BadlandsRated ★ 4.0
Frankenstein: The Anatomy LessonRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 3.5
Jerry MaguireRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 4.5
Wheel of Fortune and FantasyRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5- Winter sleepRated ★ 3.5
CicadaRated ★ 3.5
Trivial MattersRated ★ 4.0
After the RainRated ★ 4.0
A House of DynamiteRated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
MosulRated ★ 3.5