Movies
Ratings
245
Anatomy of a FallRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 4.0
Poor ThingsRated ★ 3.0
The BrutalistRated ★ 5.0
Knives OutRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
KOKUHORated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 2.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.5
BLUE GIANTRated ★ 5.0
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 4.5
Concrete UtopiaRated ★ 4.5
No Time to DieRated ★ 3.5
A Single RiderRated ★ 3.0
Drive My CarRated ★ 4.5