Titles you rated
- One of A PairRated ★ 3.5
- Ladies of the PalaceRated ★ 3.5
- TruthRated ★ 4.5
- You and IRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
LiveRated ★ 5.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 4.0
Ms. HammurabiRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.5
My GirlRated ★ 4.0
Personal TasteRated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 5.0- Hwapyeong Princess's Weight LossRated ★ 5.0
Five FingersRated ★ 3.5
One Warm WordRated ★ 3.5- Loving YouRated ★ 5.0
KAIST Season 1Rated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0