Series
Ratings
520
The Effect of a Finger Flick on a BreakupRated ★ 4.0- 저스트 메이크업Rated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 5.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
더 인플루언서Rated ★ 3.0- My name is 가브리엘Rated ★ 2.5
Crime SceneRated ★ 4.0- 신들린 연애Rated ★ 4.0
- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 2.5
My Sibling's RomanceRated ★ 3.5- 싱크로유Rated ★ 3.0
- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 4.0
Agents of Mystery Season 1Rated ★ 3.0
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 3.0
Lovely RunnerRated ★ 4.5
Adventure by Accident Season 1Rated ★ 4.0
Neighbourhood Cool HouseRated ★ 4.0
Singles' Inferno Season 2Rated ★ 3.5