Movies
Ratings
108
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.5
The KingRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.5
The ThroneRated ★ 2.5
AladdinRated ★ 2.0
TenetRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 3.5
DefaultRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 3.0
The InternRated ★ 3.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 4.0
Hansan: Rising DragonRated ★ 2.5
MoneyRated ★ 3.5
Confidential AssignmentRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 4.0