Movies
Ratings
299
Inside OutRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
A Wonderful MomentRated ★ 3.0
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 3.0
Searching for Sugar ManRated ★ 3.5
Alice in EarnestlandRated ★ 3.0
The MayorRated ★ 3.0
Kung Fu HustleRated ★ 3.5
Gangnam BluesRated ★ 3.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 3.0
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 2.5
TRON: LegacyRated ★ 3.0
Billy ElliotRated ★ 3.5
Before MidnightRated ★ 3.5
The Plan ManRated ★ 3.5
She's the ManRated ★ 3.5
A Company ManRated ★ 3.0
A Wedding InvitationRated ★ 4.0
Sister ActRated ★ 4.0