Series
Ratings
34
MistyRated ★ 4.5- 원피스 12기 : 샤본디제도, 여인섬Rated ★ 5.0
- 원피스 13기 : 임펠다운Rated ★ 5.0
- 원피스 14기 : 마린포드 PART1Rated ★ 5.0
Save MeRated ★ 4.0- Margot vs LilyRated ★ 4.0
My Father is StrangeRated ★ 4.5
Radiant OfficeRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
DoctorsRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5
God's QuizRated ★ 5.0
Vampire ProsecutorRated ★ 4.0
God's Quiz Season 2Rated ★ 5.0
God's QuizRated ★ 5.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 5.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 5.0
Queen of HousewivesRated ★ 4.0