Titles you rated
AdolescenceRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Dragon Ball ZRated ★ 4.0
Years and YearsRated ★ 5.0
The Secret Life of CatsRated ★ 3.0
ChernobylRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Blue TowerRated ★ 2.5
Friends Season 2Rated ★ 5.0- Knowledge Channel eRated ★ 3.5
Doctor StrangerRated ★ 1.5
Delicious GuysRated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 2.5
Jeong Do JeonRated ★ 3.0
Witch HuntRated ★ 3.5
Beethoven VirusRated ★ 3.0- 다큐프라임 - 민주주의Rated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 2.5