Titles you rated
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
SleepRated ★ 4.0
Nothing SeriousRated ★ 3.0
UsRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 4.0
RushRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
EscapeRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 5.0
Death ProofRated ★ 3.5
Planet TerrorRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 4.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 5.0
Le Tour: My Last 49 DaysRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 3.5
Sink or SwimRated ★ 3.5
Believer: extended cutRated ★ 3.5
Fantastic FourRated ★ 3.5