Movies
Ratings
43
The Hateful EightRated ★ 5.0
Groundhog DayRated ★ 5.0
LimitlessRated ★ 5.0
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 5.0
Baby DriverRated ★ 5.0
Naruto the Movie: The LastRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 5.0
LUCK KEYRated ★ 5.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 4.0
Ghost Rider: Spirit of VengeanceRated ★ 0.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
CrankRated ★ 5.0
Keys to the HeartRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
What a Man WantsRated ★ 4.5
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
The Plan ManRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0