Series
Ratings
110
The Art of SarahRated ★ 3.0
Can You Translate This Love?Rated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
Beef Season 1Rated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Chainsaw Man – The CompilationRated ★ 3.5
The Price of ConfessionRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.0
We Married as a Job!Rated ★ 3.5
As You Stood ByRated ★ 2.5- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0
AemaRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5
Mercy for NoneRated ★ 2.0