Titles you rated
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Moving Season 1Rated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
Detective Conan: The Culprit HanzawaRated ★ 2.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.0
Reborn RichRated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
Life's PunchlineRated ★ 4.0- Damn Good CompanyRated ★ 4.0
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 3.5
QuizRated ★ 3.5
You Drive Me CrazyRated ★ 1.5
Some Day or One DayRated ★ 4.0