Movies
Ratings
379
Moulin Rouge!Rated ★ 4.0
The Count of Monte-CristoRated ★ 3.5
HimRated ★ 4.0
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.5
Monkey ManRated ★ 3.0
Beyond Re-AnimatorRated ★ 0.5
From Dusk Till DawnRated ★ 3.5
Bride of Re-AnimatorRated ★ 3.0
Re-AnimatorRated ★ 4.0
TRON: AresRated ★ 3.0
HellboyRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
It Was Just an AccidentRated ★ 4.5
The Animal KingdomRated ★ 4.5
Stop Making SenseRated ★ 5.0
Ben-HurRated ★ 4.5
RashomonRated ★ 4.0
City of GodRated ★ 4.5
StagecoachRated ★ 4.0